O nás

Naše firma je na trhu od roku 2014, ale aktivním prodejem vína jsme se začali zabývat již okolo roku 2010. Zabýváme se především dovozem, distribucí a velkoobchodním prodejem kvalitních lahvových vín. V našem portfoliu najdete vína z Itálie, kterým rozumíme nejlépe a s mnoha vinaři se dokonce známe osobně a pravidelně je navštěvujeme. Samozřejmě nesmíme opomenout moravské vinaře, ale také i další zajímavá vína z mnoha dalších zemí Evropy i světa. Našim cílem je dodávat na český trh zajímavá vína, která splňují všechny naše požadavky na kvalitu i cenu.

Specializujeme se především na zásobování gastro podniků. Ať už restaurací, vináren, specializovaných prodejen a obchodů, ale také na menší dodávky vín a náročnou privátní a firemní klientelu. Prostě jsme všude tam, kde je zájem o kvalitní víno a naše služby.

Pokud chcete svojí nabídkou zaujmout a nechcete mít vinný lístek stejný jako vaše konkurence, tak vám rádi pomůžeme. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a hlavně, že Vám budou naše vína chutnat.

Tým Gastrovino.cz