Víno akce

Vinařství Tetur

152vč. DPH
  • Chardonnay, pozdní sběr

Vino Nobile di Montepulciano DOCG

422vč. DPH
  • Vinařství Le Berne

Sleva 10% – původní cena 169 Kč vč. DPH.

Polosuché bílé víno v kvalitě pozdní sběr. Ročník 2013. Víno je složeno z odrůdy Chardonnay. Podoblast Velkopavlovická. Vinařská oblast Morava. Barva sytě žlutá, v aroma ovocité tropické tóny manga a ananasu. Středně plné víno, lehce kořenité, pikantní kyselinka.

Karton 6ks

Sleva 10% – původní cena 469 Kč vč. DPH.

Červené suché víno z Toskánska. Vyrobeno ze 100% odrůdy Sangiovese. Hrozny po sklizni zůstávají dlouho macerovány na slupkách, vše probíhá při řízené teplotě do 30 C. Víno následně zraje 24 měsíců v dubových sudech (z čehož 60% ve 25 hl sudech a 40% v malých francouzských dubových sudech). Víno poté dozrává v lahvi minimálně 6 měsíců, než může jít do prodeje.

Víno rubínově červené barvy se sklonem k purpurové. Jeho ovocné aroma je velmi čisté a vyvážené, s velmi příjemnou tříslovinkou. Před konzumací nechte víno buď nějakou chvíli dýchat v otevřené lahvi, případně jej dekantujte. Mnohem lépe rozvine svůj skutečný potenciál.

Obsah alkoholu: 14%

Karton: 6ks

5+1 Rosso di Montalcino DOC

2075vč. DPH
  • Vinařství Caprili

Sangiovese Toscana Ilex IGT

188vč. DPH
  • Vinařství Caprili

Akce 5+1 – při koupi kartonu zaplatíte pouze 5 lahví, původní cena 2490 Kč

Červené suché víno vyrobené ze 100% odrůdy Sangiovese Grosso. Tzv. „Baby Brunello“, které zraje 12 měsíců v sudech slavonského typu a poté další 4 měsíce v lahvi než jde do prodeje. Hrozny byli sklizeny manuálně. Produkce 35 000 lahví / rok.

Wine Spectator – 92/100

Obsah alkoholu: 14%

Karton 6ks

Sleva 20% – původní cena 235 Kč vč. DPH.

Červené suché víno vyrobené ze 100% odrůdy Sangiovese Grosso. Víno zraje v nerezu a jen velmi malá část v dubových sudech. Víno Ilex je pojmenováno podle jednoho ze symbolů města Montalcino – dubového stromu Quercus ilex.

Třešňové ovocné aroma. V chuti mladé, svěží a ovocné víno. Skvělé základní Sangiovese z Montalcina vhodné ke každodennímu popíjení. Skvěle se hodí k pokrmům na rajčatovém základu a červenému masu nebo pizze. Teplota podávání 16°C. Víno je vhodné k vypití když je mladé.

Obsah alkoholu: 14%

Karton 6ks